טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות אירוסין ונישואין

טבעות אירוסין ונישואין מסמלות הרבה מעבר לאסתטיקה ופאר- שכן אלה מהוות עדות להבעת אהבתם הנצחית של בני זוג המבקשים להינשא ולחלוק חיים משותפים. עם זאת, כיוון שמדובר בתכשיטי יוקרה המלווים את המיועד מעתה ועד עולם, מומלץ ואף הכרחי ליצור התאמה הרמונית בין שתי הטבעות. מיותר לציין, אם כן, כי התאמה זו מובטחת לכל המקפיד לרכוש טבעת נישואין וטבעת אירוסין מידיו של אותה חנות או מעצב תכשיטים.

כיצד ניתן ליצור התאמה אידיאלית בין טבעות האירוסין והנישואין?
ראשית, יש להציג בפני המעצב או החנות את שאיפתכם להתאמה מושלמת. ניתן לעשות זאת טרם רכישתן של הטבעות או לאחר הענקתה של טבעת האירוסין. בעת הבחירה בזוג הטבעות האידיאליות, חשוב לשמור על סגנון אחיד ולא להתפתות לשילוב בעייתי. כך, בין הנתונים אותם יש לבחון מצויים גודל הטבעות; קוטרן; שיבוצן ביהלומים; מרקם הצבעים וסוג החומר; סגנון העיצוב (מודרני/קלאסי); ופני השטח שלהן.

ומה בנוגע לטבעת הנישואין של הבעל המיועד?
טבעת נישואין לגבר הינה לרוב פשוטה ודקה, עשויה זהב צהוב או לבן ומאפויינת במנימליסטיות אלגנטית. עם זאת, כמובן שמומלץ להקפיד גם על התאמה מושלמת של טבעות הנישואין והאירוסין לאישה לטבעת הנישואין לגבר, ועל ידי כך ליצור סט טבעות מופלא, אישי ובלתי נשכח. יצוין, כי גם במידה שהזוג מתחרט או מתחבט בנוגע לעיצובים הנבחרים, ניתן לחזור אל המעצב ולבקש מקצה שינויים ושיפורים.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר