טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

צמידים

זהו עולם חומרני וכחלק ממנו אין אישה שלא אוהבת להתקשט מכף רגל ועד ראש, להרגיש קצת ממה שמרגישים אלו השייכים לעשירון העליון ולמשוך את כל העיניים ברגע שנכנסים לחדר. בשביל באמת לקבל את כל האפקט המוצע מענידת תכשיטים מומלץ לשלב במראה הכללי גם צמידים. צמיד מעוצב משלים את התלבושת, יוצר עדינות נשית ליד ולא משאיר אף אחד אדיש לעונדת.

צמידים הופכים בשנים האחרונות לגדולים ובולטים יותר ויותר, מעוצבים במגוון דוגמאות מעניינות ולעיתים הם נותנים רושם מספיק ואין צורך להוסיף עליהם שרשרת או טבעת. ישנם סוגים רבים של צמידים החל מהקלאסי ביותר שהוא צמיד הטניס העדין, שבין אם משובץ ביהלומים ובין אם לא, עדיין משמש כסוג הצמיד המועדף על כל אישה ועד לצמידים גדולים ובולטים שנועדו בשביל להשאיר חותם וליצור ייחודיות.

את הצמיד נוהגים לענוד על היד אך כחלק מקישוט הגוף רבות הנשים שעונדות גם צמידים על הרגל. דבר זה יצר שוק שלם של צמידי רגליים היוצרים בתקופת הקיץ ניצוץ קורץ מקרסוליהן של נשים רבות. צמידים באים במגוון צבעים ודוגמאות ויש כאלו המשלבים עליהם גם תליונים ואבני חן. אין גבול למה שניתן לעשות עם צמיד ולכן מעצבי תכשיטים רבים נותנים חופש לדמיון שלהם ומייצרים יצירות אומנות שנועדו לשמש כפריט אופנה למביני עניין.
קניית זהב
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר