טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעת יהלום כמתנה

טבעת יהלום כמתנה מהווה הרבה יותר מסתם מתנה- שכן זוהי מזכרת עד, שי יוקרתי שלעולם לא "יוצא מהאופנה" ואשר רכישתו מלווה ברגשות עמוקים שערכם יסולא מפז. ואכן, לא בכדי נהוג לומר כי היהלום הוא חברה הטוב ביותר של האישה- להוציא כמובן את מי שהעניק לה אותו. אין ספק, אם כן, כי כל אישה תוקיר את אותה טבעת מופלאה בין אם מדובר ביום ההולדת, יום השנה או טבעת אירוסין.

טבעת יהלום- הכיצד?
עידן הגלובליזציה יצר מגוון אין סופי של תכשיטים על גבי האינטרנט. כך, שמה הרשת המקוונת סוף לחיפושים האין סופיים מחנות לחנות ולהתחקות אחר היהלום המסתתר לו אי שם במקום מרוחק; ואכן, האינטרנט מהווה כלי איכותי לחיפוש הטבעת הנכונה והתאמתה לקונה בכל הנוגע לעיצוב ולטווח המחירים הרצוי. זאת, תודות לחיפושים היעילים שמציעה הרשת, ובכללם אופציות לביצוען של השוואות מחיר חכמות.

מהו מחירה של טבעת יהלום?
מחירה של טבעת יהלום, כמשתמע מהכתוב מעלה- אינו קבוע. האחרון נקבע על פי המותג אליו משתייכת הטבעת, העיצוב המדובר, החומר ממנו זו עשויה (לרוב כסף, זהב צהוב או זהב לבן) ומעל לכל- איכות היהלום. טיב היהלום מהווה פקטור מכריע במשוואת המחיר היות ועלותו עולה מוני מונים על כל אלה שפורטו מעלה; והוא נקבע על פי ארבעה פרמטרים עיקריים- אופן ליטושו, ניקיונו, צבעו ומשקלו בקראטים.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר