טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות אירוסים

עבור כל אחד ואחת מאיתנו חתונה בכלל ושלב האירוסין בפרט הינם מועדים חשובים ובלתי נשכחים. טבעת האירוסין הינה טבעת המסמלת את הכוונה של הזוג לכרות את ברית הנישואין. נהוג שהחתן יציע נישואין לבחירת ליבו באמצעות טבעת אירוסין שאותה הוא מעניק לאהובתו. טבעת האירוסין היא טבעת מושקעת אשר מעוטרת על ידי יהלום ומסמלת את האהבה של בני הזוג.

עיצוב של טבעות אירוסים
בכדי לבחור את טבעת האירוסין המושלמתבן הזוג בוחר את הטבעת המתאימה בעיצובה לאופיה וטעמה של בחירת ליבו. בדרך כלל הוא מלווה בחברתה הטובה של הכלה לעתיד או אימה. קיים מגוון רחב מאוד של טבעות אירוסין אשר נבדלות אחת מהשנייה בעיצוב, גודל, ומחיר. בדרך כלל נהוג לעצב את טבעות האירוסין שאמצעות חומרים כגון: זהב לבן וזהב צהוב. טבעות האירוסין הינן טבעות עדינות למראה ומעוצבות בצורה אלגנטית וחגיגית.

טבעות אירוסים איכותיות
לעיתים הרוכשים של הטבעת, משתתפים בעיצוב שלה ומכניסים אלמנטים שיביאו לידי ביטוי את הטעם האישי והאופי של הזוג. על מנת להפוך את הטבעת לייחודית ניתן לבצע חריטה אשר מסמלת את המאפיינים האופייניים לזוג, למשל: תאריך הכרות, תאריך חתונה, ראשי תיבות של השמות או ציטוט אהוב. מחירי הטבעות נפרסים על קשר רחבה ומושפעים מגודל הטבעת, החומרים מהם עשויה, העבודה המושקעת בעיצובה, וגודל האבן. תמיד ניתן לקבל את טבעות האירוסין בהנחה במידה ואתם רוכשים את המוצר במהלך חגים או מבצעים שונים.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר