טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיטי יהלומים

נהוג לומר כי חבריה הטובים ביותר של האישה הם היהלומים; ואכן, אותם מנצנצים מהווים את מושא אהבתה של כל אישה- אך לא רק בשל ערכם הכספי, אלא בעיקר בשל זה הרגשי. תכשיט המשובץ יהלומים מהווה מתנה מושלמת עבור נערת החלומות, ולו בשל הסמליות הרבה שהאחרון מייצג. זאת, החל מעגילי יהלום, דרך שרשרת או צמיד סוליטר ועד טבעת משובצת- הניתנת לרוב בעת בקשת הנישואין. אז בין אם מדובר באירוסין, יום ההולדת, יום השנה או סתם בכדי להוקיר אותה על מי שהיא- תכשיט יהלומים הוא מתנה בלתי נשכחת.

כיצד יש לרכוש תכשיטי יהלומים?
הפקטור העיקרי בו יש להתחשב בעת קניית התכשיט הוא טעמה האישי של המיועדת לענדו. בחינה של אוסף התכשיטים של זו האחרונה תבטיח קבלת מושג כללי אודות הצבעים המועדפים עליה, כמו גם סוג התכשיט המתאים ואופי עיצובו. כמו כן, היות ומדובר ברכישה יקרה, מומלץ להסתייע בחברה או קרובת משפחה בעת הבחירה עצמה. לסיום, יש להבטיח בחירתו של תכשיט אשר יהלום את המיועדת, תוך התחשבות במבנה גופה.

כמה עולים תכשיטי יהלומים?
שוק היהלומים מציע שלל תכשיטים הפרוסים על קשת מגוונת של עלויות, עיצובים ומאפיינים נוספים. לרוב, ייקבעו מחירו של תכשיט על פי המותג שאליו הוא משתייך, המעצב, החומר/ים מהם הינו עשוי (כסף, זהב צהוב וזהב לבן- במחיר העולה בהתאמה) וכמובן- טיב היהלום או מספר היהלומים המשובצים בו. טיבם של האחרונים עומד על מספר פרמטרים והם ניקיונם, איכות ליטושם, משקלם בקראטים וצבעם. יודגש, כי לאור המגוון הרחב של התכשיטים המוצעים בשוק כיום, כדאי לקבוע טווח מחירים רצוי טרם "היציאה לחיפושים".

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר