טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

צמידי כסף


צמידי כסף הנם תכשיטים המיועדים לכל אחד ואחת- מבוגרים כצעירים. צמיד לגבר נקרא גם "אצדעה". ניתן לענודם על כל אחת מארבע הגפיים. לצמידי כסף דגמים רבים ומעצבים עשויים לעצבם בסגנונות שונים ובשילוב חומרים נוספים כמו אבני חן (יהלומים, פנינים ועוד אבנים טובות) ומתכות אחרות ובצבעים שונים.

צמידי כסף קלועים לכל טעם וסגנון
מאז ימות קדם התהלכו אנשים עם צמידי כסף, ובעיקר המכובדים שבהם, שכן כסף היא מתכת יקרה ומשדרת יוקרה אלגנטית. צמידי כסף תלויים במקום חשוף לעיני כל ולכן  יש חשיבות לעיצובם, כמו גם היותם חלק ממערכת תכשיטים הכוללת גם טבעת, שרשרת או עגילים. עיצוב צמידי כסף דורש עבודה של ידי צורף מיומן, ובדרך כלל יהיה חותם שמסמן את טוהר המתכת במספר 925, ולעתים גם את סמל המעצב.

מחירי צמידי כסף
מחירים של צמידי כסף נעים מקצה לקצה, וזה בהתאם לטוהר המתכת, כמות (משקל), המאמץ שהושקע על- ידי האמן לעיצובם ובהתאם לחומרים הנוספים ששובצו גם יחד לאותם צמידי כסף- כמו תליונים, מתכות, רצועות עור ואבנים. ישנם גם שעוני יד המעוצבים כצמידים לכל דבר, וכך ערכם יעלה לפי שווי השעון. שווי צמידי כסף יכול גם להשתנות לפי המותג שייצר אותם. צמידי כסף שיוצרו בכמות מסחרית בדרך כלל יעלו פחות מאלו שמעצבים יצרו במשך זמן רב ובמהדורה מוגבלת.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר