טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

מעצבי טבעות

כשאנו רואים דרך יפה בעיני רוחנו, אנו רוצים להעביר אותו למציאות. את הטבעת המיוחדת שלך, תוכל לתאר ולבקש מידי מעצבי טבעות. אלו מנוסים בחומר ובעיצוב. תוכלו להביא תכשיט ישן ולהפוך אותו לתכשיט אחר מאותו חומר, כשהשמיים הם הגבול לעיצוב.

מעצבי טבעות מיוחדות או קלאסיות
מה הסגנון שלך? אם אתם מאוהבי הטבעות המיוחדות, אשר ניתן למצוא אותן רק אצלכם, הרי שישנם מעצבי טבעות רבים שעשויים לקלוע לטעמכם על- ידי הצצה בקטלוג הטבעות והתכשיטים. אם זוהי טבעת במתנה, הרי שרצוי להתאים את יופיה לטבעות הקבועות אשר ישנן על יד העונדים. מיוחדת או קלאסית? אם אתם מתלבטים, תוכלו להתייעץ עם חבר או חברה טובה, או קרובי משפחה. את המידה ניתן לתקן בהמשך, אולם אם אתם מעוניינים שגודל הטבעת יתאים מיד, הרי שניתן למדוד זאת על- פי תכשיטים אחרים- תוכלו למדוד על- ידי חוט ולהביא אותו אל מעצבי טבעות. אלו יתרגמו זאת למידה ויכינו את הטבעת.

מעצבי טבעות מחומרים שונים
מעצבי טבעות הם תכשיטנים לכל דבר, ומסוגלים ליצור בחומרים שונים. בנוסף, למעצבי טבעות היכולת להמליץ לכם על עיצוב בר הכנה לגרסת העיצוב שהצעתם, ואתם תוכלו לעזור בבחירת הצבע המתאים ליד למשל. ידוע, כי צבע כסף או זהב לבן מתאים לידיים בהירות, כמו גם זהב צהוב או אדום המתאים לצבע עור כהה, ולגבי אבנים? השמיים הם הגבול (במגבלות החומר כמובן). 

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר