טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיטן

תכשיטן מוגדר כאדם העובד בתחום התכשיטים, מייצר אותם ומוכר אותם. תכשיטן יעסוק במגוון רב של תחומים בנושא תכשיטים: ייצור טבעות, שרשראות, צמידים, עיצוב תכשיטים, ציפויים של תכשיטים, הוא יהיה ניחן גם בכישורי צורפות תכשיטים. תכשיטן היא הגדרה מאוד רחבה שכן קיימים תחומי עבודה והעסקה רבים בתחום התכשיטים.

מי הוא תכשיטן מוצלח?
תכשיטן מוצלח ניחן ביכולות של פסיכולוג, ארכיטקט, מהנדס ומעצב – הכל בו זמנית. שכן תכשיטן מוצלח יעצב בהתאם לרצון הלקוח תוך כדי נגיעה אישית שלו. מדובר בהליך של ישיבה מול הלקוח, הכרת האופי שלו, בירור הרצון והמטרה של התכשיט ואז עיצוב ותכנון התכשיט תוך כדי שרטוטים. לאחר שלב השרטוטים התכשיטן יצטרך להתאים את השרטוט והתכנון המקדים לעבודה בפועל. תכשיטן טוב ואיכותי ישתמש במוצרים איכותיים, ידייק בפרטים הקטנים וייתן חלק קטן מאישיותו בתכשיט. התכשיט יהיה מעוצב בצורה כזו שנראית כאילו ולא הייתה התערבות של ידי אדם.

האם צורף נחשב לתכשיטן?
צורף תכשיטים עובד לרוב בסמוך לחנות תכשיטים או באופן עצמאי ותפקידו לעשות שינויים בתכשיטים שונים, חדשים וישנים כאחד, על מנת שיתאימו לאותו האדם. כך למשל מידת האצבע והרחבה של טבעת מבלי לפגוע באיכותה וביופייה, זה הוא תפקידו של הצורף. צורף אינו נחשב לתכשיטן של ממש, על אף שפעמים רבות הוא עובד כתכשיטן לכל דבר – הוא משרטט, מתכנן ויוצר תכשיטים חדשים, עושה תיקונים ועבודה רבה שקשורה לתחום התכשיטנות. בפועל מדובר בתכשיטן לכל דבר אך בהגדרה המדויקת קיים הבדל מסוים בין השניים. עם זאת ההבדל המהותי בין צורף לתכשיטן נמצא בבסיס המכירה; אומן תכשיטים יכול למכור את מוצריו בשלבי הקורס, עם זאת צורף יכול למכור בירידים, בחנותו העצמאית, באינטרנט או בחנות תכשיטים תחתה הוא עובד.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר