טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות אירוסין עלויות

טבעת אירוסין מעניקה לכם יד חופשית בפני העיצוב שלה. בניגוד לטבעות נישואין, תוכלו לעצב אותה כאוות נפשכם- מתכת מעוצבת בלבד או בצירוף אבני חן צבעוניות כמו גם יהלום או שיבוץ של מספר יהלומים. היות וזו טבעת שאמורה להשאר לאורך שנים, רצוי לעצבה מחומרים מובחרים אשר מותאמים לאופי העונד. לדוגמה- אם זהו בחור העומד לענוד את הטבעת או בחורה פעלתנית שעסוקה בעבודות בית רבות, הרי רצוי לעצב את הטבעת ללא אבנים בולטות או צורה שעלולה להיות לא נוחה.

כיצד לברר לטבעות אירוסין עלויות?
עלות של טבעות אירוסין מורכבת מאיכות החומרים כמו גם מפרמטרים אחרים: טוהר בחומר שממנו מעוצבת הטבעת – לדוגמה קראט לזהב, כמו גם צבע הזהב. בנוסף לכך, מי שמצרף יהלומים אל הטבעת חייב להיות מודע לעלויות שמורכבות ממספר פרמטרים: גודל היהלום – כאן הגודל כן קובע, צבע היהלום – המדורג דירוג על פי ה- ABC כאשר D,E,F  אלו היקרים והנחשקים ביותר, ומיוחסים למשקיענים המבינים בתחום. גם טוהר ומשקל הזהב משנים – הטבעות המוצעות בשוק הן על- פי רוב ב- 14-18 קראט, כשהקראט הטהור ביותר הוא בעל ערך של 24K. גם למשקל כאמור יש "משקל" : הוא נסחר בערך המניות וכך זהב שישקול 1.5 גרם למשל יהיה יקר יותר מאותו סוג הנשקל ב- 1.2 גרם.

מה עולה יותר- טבעות נישואין או טבעות אירוסין?
בדרך כלל אם כבר קונים טבעות אירוסין אז משקיעים בהן יותר, מהסיבה הפשוטה שעל פי ההלכה הן מותרות לאפשרויות רבות יותר בעיצוב-  וכך מצטרפים אליהן גם היהלומים. ניתן לעצב טבעת כפי הטעם שלכם והתקציב אשר נקבע לכם מראש, רצוי לעיין בעבודות קודמות שאותו מעצב צרף בעבר ולהתייעץ עם אותו המעצב.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר