טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות נישואין בירושלים

מי שקונה טבעות נישואין לא יתפשר על טיב החומרים. מדובר בטבעות שעשויות להחזיק זמן רב, שכן הן אמורות להיענד על פרק היד בכל יום, ולכן רצוי שהחומר שממנו הן תהיינה מורכבות לא יתפרק בהליך כימי כלשהו כשהוא בא במגע עם נוזלי הגוף. היות ואין אפשרות לקשט את הטבעת באבני חן או בצורות מיוחדות אחרת ממה שקבעה ההלכה. כל טבעת נישואין היא חוליה בשרשרת הדורות היהודיים הנישאים, ולכן בקניית טבעות נישואין ירושלים היא המקום הכי סמלי לקניית טבעות נישואין.

ירושלים של זהב
טבעות לאירוסין ולנישואין מורכבות רובן ככולן מזהב לבן או זהב טהור ואפילו טבעת כסף, העיקר ששוויה עולה על 10 אגורות. ישנם מנהגים שביהדות האוסרים על חריתה על הטבעת, ואלו שמקלים פשוט נוקטים בכל שיטה לעיטור הטבעת מלבד שילוב של אבן טובה. העניין שאין לשלב בטבעת הפשוטה אבן חן הוא בעיקר כדי שהכלה לא תחליט על הנישואין מפני שהתרשמה מיכולותיו הכלכליות של בעלה לעתיד, וכך יהיו אלו נישואי טעות. על- פי הקבלה, נוהגים לתת טבעת נישואין עגולה מבפנים ורבועה מבחוץ כשהיא עשויה מכסף, כיון שזה מסמל חסד. כשמדובר בקניית טבעות נישואין, בירושלים ניתן למצוא חנויות מעצבים אשר פועלים על פי הקבלה, לכן בעיצוב טבעות נישואין ירושלים נחשבת לאחת הערים הנחשבות יותר.

אם כדי לקנות טבעות נישואין  ירושלים רחוקה לי?
ניתן להזמין תמיד דרך הטלפון או דרך אתר אינטרנט, כאשר הגלריה נמצאת באתר האינטרנט לנוחיות הקונים. לאחר הנישואין, ניתן לשנות את הטבעת ולעבד אותה על מנת שתתאים ביופייה לטעם של העונדת או העונד. ניתן להשתמש בחומר הגלם כמו מטבעות זהב ולעצב טבעת חדשה לגמרי על ידי מעצבי תכשיטים על פי תיאור או דוגמה.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר