טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות אירוסין השוואה

טבעות אירוסין, להבדיל מטבעות נישואין – הן מצע חלומי לעיצוב טבעות למיניהן. טבעות אירוסין נוטות להבליט את יוקרתן – אף אם אלו טבעות שמעוצבות באופן סולידי, היהלום "צועק" מתוכן והזהב מראה על חזות רצינית. אם עושים בין טבעות רגילות לטבעות אירוסין השוואה, מקבלים סגנון שונה לגמרי של טבעות, ורצוי שיהיה כזה על מנת שיבדיל בין "טבעות חולין" מעוצבות לטבעת אירוסין. ההפרדה הטבעית בין הטבעות נעשית בעזרת החומרים מהם היא מעוצבת – בדרך כלל תהיה זו מתכת יקרה כמו כסף או זהב, ואבן חן יקרה כמו יהלום או כל אבן חן אחרת.

בטעם וריח אין להתווכח
סגנונות יכולים להשתנות בעקבות הסביבה או נטייה אישית – עדות מסוימות יכתיבו את צבע הזהב של הטבעת וסגנון השיבוץ, מעמדות מסוימים יכתיבו את ה"ניקיון" שבעיצוב (במקום "טבעת משוגעת"). יש לקחת בחשבון עם קניית טבעת אירוסין כי ככל שתהיה מיוחדת, לא רצוי לעשות עיצוב "מיוחד מדי" או לא נוח, משום שזו טבעת שבהווייתה מתוכננת להשאר על היד לאורך השנים בשכנות טובה עם טבעת הנישואין והטבעות הרגילות האחרות. ההחלטה הטובה מגיעה, כמו בהחלטות חשובות אחרות בחיים, לאחר שחזרנו הבייתה ו"הלכנו לישון על ההצעה" – במיוחד כי חשוב שאת הטבעת הזו שעליה אנו מוציאים סכומי כסף לא מעטים אנחנו נאהב לאורך זמן.

איך לערוך לטבעות אירוסין השוואה?
נתחיל מנקודת המוצא –הנוחות. בהנחה שכל הטבעות נוחות על אצבעך, רצוי לסנן מספר מוגבל של טבעות אותן אהבת והן חלק מהתקציב. מומלץ להגיע לשתי הצעות ומתוכן לבחור את האחת. אם ההתלבטות היא בין זהב לכסף, רצוי לבחור זהב משום שזהו חומר שאינו נפגם במהירות – וניתן להתיך אותו מחדש על מנת לעצבו אחרת, וערכו ישמר תמיד.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר