טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תליון יהלום

יהלות הינה אבן חן יקרה ונדירה אשר מקורה בשכבות הפנימיות של כדור הארץ – כמאה חמישים עד מאתיים קילומטרים מתחת לגובה פני הים. הטמפרטורה שבה מתהווה היהלום הוא בין 1,000-2,000 מעלות צלסיוס, ככל הנראה ממגמות העשירות בפחמה – יהלום הרי הינו אבן המורכבת מפולימרים של פחמן טהור. התנאים הללו שוררים מתחת ליבשות העתיקות ביותר – באזור דרום סיביר, קנדה או ברזיל. למרות נדירותו של היהלום, יש כיום את הידע ואת האמצעים לייצורו של יהלום סינתטי עתיר מימנים, כביכול בתנאים טבעיים. יהלום כזה מושל פי מאה מיהלום רגיל וניתן למצוא אותו בתכשיטים בשיבוץ יהלומים.

תכשיטי יהלום
יהלום יכול להיות מתנה יוקרתית לנשים ולגברים כאחד. יהלומים משובצים בטבעות, בעגילים, בצמידים ובכל מה שניתן לעטר אותו בגוף. תכשיר אשר משובץ בו יהלום בדרך כלל נענד במקום חשוף וגלוי לכל – לכן תליון יהלום הוא אך המקום הטבעי שבו יש לענוד את היהלום. פשוט ככל שיהיה, הוא מעניק זוהר ויוקרה לעונדים אותו. מחירו של תליון יהלום תלוי רבות באיכותו של היהלום והשיבוץ שלו בתכשיט, אולם יש להקדיש גם תשומת לב לשרשרת המחזיקה אותו. ניתן "לאזן" את המחיר עם השינוי בשרשרת, ככל שזו תוכל להתאים לעיצוב התליון עצמו. ליהלום יש גוונים שונים ולכן אפשר להתאים אותו לכל בגד שלובשים.

המתנה הנחשקת ביותר
גם מי שאינו יודע להעריך את איכותו או מחירו של יהלום ישמח לקבל את המתנה היוקרתית הזו, שתמיד יש לה שימוש. המתכת עליה הוא משולב היא בדרך כלל יקרה והן ליהלום והן לאותה מתכת (זהב, כסף) יש ערך שרק משתבח עם השנים. היהלום הואאבן חן יקרה ועם הדלדלותם של המחצבים בעולם – יש סיכוי טוב שערכם אך יעלה.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר