טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיטים לתצוגה

עמדת תצוגה היא רכיב הכרחי בכל חנות תכשיטים. בעמדת התצוגה יוצגו התכשיטים המובילים של חנות התכשיטים, קולקציה חדשה של תכשיטים או לחילופין התכשיטים היקרים ביותר והנחשקים ביותר של חנות התכשיטים. התצוגה של תכשיטים תהיה על פי רוב בארון זכוכית סגור ושקוף. בצורה זו ניתן לשמור על סידור התכשיטים כפי שהוא מבלי שייגעו ידי אדם בתכשיטים שוב ושוב וישאירו כתמי שומן על התכשיט. התכשיטים שנמצאים בתצוגה מוגנת נשמרים לאורך זמן יפים, בוהקים ומושכים את העין.

הצגת תכשיטים בתערוכות תצוגה
לא פעם בתערוכות תכשיטים נהוג להשתמש במתקני תצוגה שונים בכדי להציג את התכשיטים. יש לזכור כי תכשיטים הם יקרים מאוד ולרוב בעלויות שמושכות את עיניהם של גנבים ופושעים. על כן מתקן התצוגה בו מוצגים התכשיטים צריך להיות ממוגן הן מידי פושעים והן מידי אזרחים תמימים שנמשכים לניצוץ המהפנט של התכשיטים ורוצים רק לגעת. נגיעה של ידיים רבות בתכשיטים יוקרתיים משאירה כתמי שומן ולכלוך שלא נראים טוב בתצוגת תכשיטים רשמית.

בחירת תכשיטים מתצוגה
בין אם מדובר בתצוגת החנות או בתצוגה בחנות תכשיטים זו דרך מאוד מקובלת לבחור תכשיט. ניתן לבחור תכשיט לענידה גם דרך קטלוג תכשיטים אך אין דבר יותר מרשים וריאליסטי מלראות את התכשיטים מול עיניכם. כאשר רוצים למדוד תכשיט מסוים כל מה שצריך לעשות הוא לבקש מאחד מצוות העובדים המסור שלנו לנסות ולמדוד. בין אם מדובר בחיפוש קדחתני אחר טבעת אירוסין לאישה האהובה, חיפוש למתנת נישואין בצורת תליון או קניית זוג עגילים לאמא – צוות העובדים שלנו יוכל לסייע לכם בהתלבטות הקשה. קנייה של תכשיט היא בהחלט בחירה לא פשוטה, אך מתקני התצוגה מסייעים מאוד בבחירה זו שכן הם פורשים את המגוון הייצוגי של תכשיטי החנות.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר