טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

עיצוב טבעות

מי שפניו מועדות לחתונה, בוודאי ירצה לסמן ברשימת ההכנות את שלב בחירת הטבעות. עבור חלק מאיתנו זהו שלב קריטי ומרגש, על- כן רצוי למנות לזה את תשומת הלב הראויה, ואת כל הזמן העומד בפניכם. שלא כמו שמלת הכלה, הטבעת היא הפריט שנשאר לאורך כל ימי החיים ולפעמים גם צורתה לא תשתנה. טבעות נישואין אמנם אינן מהודרות ביהלומים או בעיטורים מיוחדים, ממש כפי שמכתיבה ההלכה, אולם יכולה להיות משופרת לאחר מכן. מעצב תכשיטים ישתמש בחומר הגלם ויהפכו לפריט אחר מעוצב על פי דרישה.

עיצוב טבעות לכל הזדמנות
בין אם אלו טבעות לחתונה ובין אם אלו טבעות ליום- יום, חשוב החיבור שבין העונד או העונדת לטבעת. אין לסמוך על טעמו של אחד בעיצוב תכשיט כשזה אמור להצביע על טעמו של אחר. תכשיטי יוקרה אמנם עשויים מחומרים שעשויים להתמחזר, והתהליך יכול להיות יקר יחסית. מעצב תכשיטים אמור להתיך את המתכת, לשמור על אותה התרכובת וליצור מהעיסה תכשיט אחר. איך יודעים מהו העיצוב המוצלח ביותר? את הטבעת ניתן להתאים על פי מידה, צבע וגודל. עוד לפני השינוי בצורת הטבעת או עיצוב טבעת חדשה, ניתן לבנות סקיצה או התכשיט החדש בתלת מימד.

היכן ניתן לעצב טבעת?
לצורך עיצוב הטבעת יש לפנות לשלב אחד מוקדם יותר לפני שאלו מגיעות לחנויות התכשיטים: צורף תכשיטים הוא הכתובת, והוא אשר בכוחו וביכולתו להשתמש בכליו וליצור את ה"יש" מחומר הגלם המצוי בפניו. מחיר עבודתו כולל את חומר הגלם בנוסף למחיר העבודה אותו הוא גובה, כלומר- ניתן להגיש לו חומר גלם מסוים שעלה לכם זול יותר ממה שהציע. חשוב לוודא כי הצורף שמולכם הוא אמן המומחה באותו חומר הגלם המוגש.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר