טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיטים כאביזרי אופנה

יש הרואים בתכשיט כגולת הכותרת להופעת הערב שסביבה רוקמים את ההופעה והבגדים, ויש הרואים את התכשיטים כאביזרי לבוש מהודרים ש"עושים את ההופעה", כלומר – ניתן להעניק גוון שונה ללבוש בעזרת תכשיט אחד בלבד. העניין הוא הידע להבחין בדקויות, גם אם מדובר בתכשיט שנמצא מתחת לבגד ובולט רק במרומז. תכשיטים יכולים להיות האביזר היקר ביותר אותו תלבשו בפעם אחת, על כן חשוב לדעת כיצד לטפל בהם. בין אם מדובר בתכשיטים לגברים או תכשיטי נשים, היינו הך: התכשיטים הם ההופכים אתכם למושכים יותר תשומת לב.

תכשיטים במרקמים שונים
ככל שישנם סגנונות לבוש שונים, כן יש את היכולת לגוון בעיצוב התכשיט ולהתאים אותו לבגד הנלבש הן מבחינת הצבע והן מבחינת המרקם. ישנו מרקם רשת, ישנו מרקם חלק, מחוספס, מפוספס ועוד. ישנם תכשיטים מעוצבים שמשובצות בהם אבני חן, ויש תכשיטים סולידיים "חלקים" שאין בהם פירמה בכלל. במידה ואתם מעוניינים "להפטר" מתכשיט מחומר טהור כמו למשל זהב או כסף, ניתן לתת זאת למעצב תכשיטים להיתוך ולעיצוב מחדש. כך תוכלו לחסוך את חומרי הגלם לתכשיט הבא. יש לכם טבעת אירוסין שאתם לא עונדים עוד מהחתונה? תוכלו להשתמש בחומרי הגלם שלה.

זרמים שונים של סטיילינג
תמיד טוב לגוון בביגוד, זה מעניק גם תחושה אנרגטית אחרת, מלבד שיפור ההופעה. ככל שישנם תכשיטים יומיומיים ותכשיטים יוקרתיים, לפעמים רק צמיד בודד שנמצא על פרק היד או שרשרת עם תליון מרשים יכולים לעשות לכם את כל ההופעה. ניתן להתרשם בין כל אותם זרמים על ידי הצצה בקטלוג התכשיטים המוצגת באתר החנות. יש לקחת בחשבון את הגדלים – בעיקר כשמזמינים טבעות כשגודל הקוטר שלהן על האצבע הוא קריטי, בין אם זה לכם או כמתנה.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר