טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות יהלום מדהימות


אנו אוהבים להתהדר בתכשיטים יפים שידגישו את נוכחותנו ולעתים אף יקנו לנו ביטחון אישי רב. תכשיטים יפים הינם בדרך כלל אלו שיש להם ערך כספי רב, היות והם עשויים מחומרי גלם משובחים ועוצבו בידי אומן. מבין התכשיטים כולם, המרשימים ביותר הינם טבעות יהלום, ועל כן יש להן מקום של כבוד בהופעה מרשימה לאירוע מיוחד, בהופעה היומיומית כטבעות אירוסין או על מנת למשוך תשומת לב במעמד מסוים. הן יכולות להתאים הן לגבר והן לאישה בעיצוב המתאים, אולם לעידון שבהן המעיד על יוקרתם של היהלומים יש תפקיד בעיצוב הטבעת ובהתאמתה לעונד.

טבעות עשויות יהלום מרכזי אחד
טבעת יהלום בודד היא לעתים קרובות טבעת עבה או עשויה בהתאם לגודלו של היהלום. מובן מאליו שכשמדובר ביהלום זהה לבד מגודלו, מחיר היהלום הגדול יותר יהיה רב יותר. מצד שני, השוני בערכו (וכן במחירו) של היהלום נובע גם מפרמטרים אחרים כמו שקיפות וצורת חיתוך, על כן אומדן ערכו של יהלום לא מתבצע רק על פי גודלו. ליהלום יכולות להיות צורות רבות: צורת יהלום מלוטש, צורת פרח, צורת לב. ישנם תכשיטים בשיבוץ יהלומים בצורות שונות אשר מעניקים ברק שונה לכל עונד או עונדת וכך הטבעת הזו נמצאת ייחודית ובעלת "אופי". יהלומים שחורים אומנם משדרים עוצמה וכוח, אולם המועדפים על רוב הנשים אלו היהלומים השקופים.

האם ניתן להעניק טבעת יהלום כטבעת נישואין?
התשובה היא לא, אם החתונה הינה דתית- מסורתית. בחתונה על פי הרבנות, חלות הגבלות על עיצוב הטבעת, ואחת מהן היא האיסור לחבר אבני חן כולל יהלום. מצד שני, ניתן לקחת את אותה טבעת לחתונה ולהשתמש בחומרי הגלם הטהורים שלה לצורך עיצוב טבעת מדהימה שתהיה בה סמליות מלבד אותו יהלום מדהים.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר