טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

שרשרת מתנה ליום הולדת

ביום ההולדת נהוג להעניק מתנות, בין אם אישיות לאדם קרוב שאתם יודעים מה טעמו ומסוגלים לשמח אותו במתנתכם, ובין אם אדם שאינו קרוב ושם נדרשת מתנה שאינה "אישית" כלומר – הייתה יכולה להינתן לכל אחד ואחת באופן בלתי מחייב. תכשיטים כאביזרי אופנה מאיישים את שני הכסאות במקרה הזה. ניתן להעניק אותם לאנשים באופן אישי, וניתן להפתיע עם מתנה מרשימה מהסוג הזה, גם אם אינה נחשבת ליוקרתית יחסית בתחום. ישנם תכשיטים ורסטיליים, כלומר – ניתן להתאים אותם להופעות מרובות ושונות, כמו גם שניתן לעשות בהם שינוי. קחו למשל שרשרת זהב מתנה ליום הולדת – ניתן להצמיד לה תליון שונה מפעם לפעם.

שרשרת כמתנה נוחה ומעניינת ליום הולדת
גם אם אינכם בטוחים בטעם שלו או שלה, אתם יכולים להיות בטוחים שימצא לשרשרת המתנה שהענקתם להם שימוש הולם; בשילוב עם תליון מעניין או ללא תליון בכלל. יש מגוון של גופי שרשרת, הם בעצמם מעוצבים: שרשרת מרובת חוטים, שרשרת ניטים, שרשרת חוליות על סוגיה השונים, שרשרת פנינים, שרשרת לדסקית ועוד. את המתנה ניתן להניח בקופסה שתחכה בחדר ספא (במידה ומי שחוגג הולך לבלות שם), להפתיע ברגע מיוחד או להניח במקום בולט עם פתק להקדשה. כל האסטרטגיות חוקיות – שרשרת תמיד תפתיע ותשמח את מי שמקבל אותה אפילו אם יש לו כבר מבחר. זו מתנה יקרת ערך.

איך לבחור שרשרת?
תוכלו לבחור שרשרת על פי מספר שאלות ממקדות לרכישה: אתם מתאימים זאת לסט בגדים לכבוד אירוע מסוים? אם כן, רצוי לרכוש אותה לאחר בחירת הבגדים. שרשרת לאירוע מהודרת יותר, מעוצבת ובולטת מאשר שרשרת ליום- יום. האם יש לה צמיד או עגיל תואם? עגיל ושרשרת נמצאים באותו טווח פנים, וכן הצמיד שעל פרק היד נמצא פעמים רבות בקרבת הפנים ובתחום הראיה.  
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר