טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיטים כסף

תכשיטים הם משהו המלווה את האדם עוד מתקופות עתיקות בהן החל להתפתח. כבר בימי הקדמונים גילו בני האדם את האפשרות להתהדר באביזרים שונים שנועדו לקישוט הגוף ואף הגדירו בעזרתם מעמד ושייכות לקבוצות מסוימות. עם השנים התפתח תחום קישוט הגוף והחומרים המשמשים לתכשיטים הפכו יפים ויקרים יותר. במאות השנים האחרונות הפכו תכשיטים מכסף ומזהב למבוקשים ולנלבשים ביותר, על ידי גברים ונשים כאחד. צמידי כסף, טבעות, שרשראות ועגילים משמשים כיום בכל תחום – כאביזר קישוט ויופי, כמתנה המעידה על כוונות רומנטיות או כפריט המציין שייכות והתחייבות כמו במקרה של טבעת חתונה.

קונים בכסף
הרצון להתהדר בתכשיטים שונים מביא גברים ונשים, צעירים ומבוגרים לחפש את התכשיט המתאים להם. בשל הבולטות של תכשיטי זהב, מעדיפים רבים להתהדר דווקא בתכשיטי כסף, שמשדרים יוקרה ומכובדות ועם זאת לא בולטים מדי. היוקרה והאלגנטיות של התכשיט תהיה תלויה בעיצוב שלו ובסוג המתכת ממנה נוצר. ישנם תכשיטי כסף וזהב במשקלים שונים והחומר נמדד על פי משקל. כן משפיעים הצורה והעיצוב וצורפים שונים יוצרים תכשיטים ייחודיים בדמותם ובחתימתם. ניתן למצוא גם סטים שלמים של תכשיטים הכוללים שרשרת, עגילים צמידים וטבעות באותו קו עיצובי. תכשיטי הכסף השונים מאפשרים גם הוספה של אלמנטים כמו אבנים טובות, יהלומים, פנינים ועוד. גם שילובים של חומרים אחרים כמו סוגי עור שונים אפשריים ויוצרים תכשיט מיוחד ושונה. תוספות שכאלו לרוב יעלו את מחיר התכשיט בהתאם לשווי התוספת ולעיצוב הייחודי.

מותגים ותכשיטים  
חברות תכשיטים רבות הפכו עם השנים למותג ויצרו לעצמן שם בתחום התכשיטים. לצד אלה קיימות חנויות תכשיטים פרטיות המציעות עיצובים שונים של חברות וכן מעצבי תכשיטים וצורפים פרטיים המכינים תכשיטים מעוצבים ויוקרתיים לפי דרישה, כך של אדם החפץ בתכשיט לעצמו או כמתנה יוכל למצוא את מבוקשו.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר