טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

מכירת יהלומים

בשל העובדה שהוא נדיר ובשל יופיו הרב נחשב היהלום לאחד מאבני החן היקרות בעולם. תכשיט יהלום משדר יופי ויוקרה ולא בכדי מדובר בתכשיט המסמל אהבה ורומנטיקה. היהלום משמש בעיקר כמתנה יוקרתית של גבר לאישה או לצורך הצעת נישואין בצורת טבעת אירוסין המשובצת יהלומים. לפני רכישה של תכשיט יהלום יש לעשות סקר שוק מקיף כד למצוא את המוצר האיכותי ביותר המתאים לכם מבחינת עיצוב ומחיר. יהלומים ניתן לשבץ לכל תכשיט: עגילים, טבעות, תליונים, שרשראות וצמידים. תכשיטים בשיבוץ יהלום מחזיקים מעמד עשרות שנים ובדרך כלל עוברים בירושה דורות רבים במשפחה.

מהו יהלום?
היהלום כמו הגרפיט הוא מינרל העשוי מפחמן. אטומי הפחמן מסודרים בצורה שכל אטום פחמן מוקף בארבעה אטומי פחמן נוספים בקדקודיו. באופן זה ומהסיבה הזאת בדיוק היהלום הוא אחד מהדברים החזקים והיציבים ביותר בטבע. היהלום נוצר מתחת לאדמה במרחק של מאות קילומטרים מתחת לפני השטח, בתנאי לחץ אטמוספרי אדירים ובטמפרטורות העולות על 1000 מעלות צלזיוס. יהלום נקי הנחשב למושלם הוא חסר צבע, אולם זיהומים ופגמים במבנה עשויים להעניק לו צבע כגון חום, צהוב או אדום. מחירו של יהלום גולמי נקבע על פי גודלו צבעו ומידת ניקיונו, בעוד שמחירו של יהלום מלוטש נקבע לפי רמת הליטוש שלו.

כיצד נמדדת איכות היהלום?
איכותו של היהלום נמדדת לפי מספר פרמטרים. פרמטר אחד הוא מדידת היהלום. יהלומם נמדדים לפי יחידות של קראט המהווה חמישית גרם. פרמטר נוסף בחינת איכות היהלום היא מידת צלילותו. ישנן 12 רמות שונות של צלילות כאשר היהלום האיכותי ביותר נחשב ליהלום שרמת צלילותו היא הגבוהה ביותר. בנוסף יהלום נמדד גם לפי צבעו ואיכות הליטוש שלו. יהלומים בצורתם הגולמית אינם מבריקים ומקבלים את הברק והזוהר שלהם רק לאחר תהליך הליטוש. רמת הליטוש קובעת את איכות היהלום.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר