טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

השכרת תכשיטים

אם אתן זוכרות את הסרט אישה יפה... טוב נו, אם אתם זוכרים אותו – ריצ´ארד גיר הפתיע את ג´וליה בשרשרת יהלומים מהממת. השרשרת אולי לא הייתה שלה, אולם עצם המחווה שבענידת שרשרת היהלומים סביב צווארה הייתה שווה את כל המאמץ. היום ישנם יותר אמצעים להשגת תכשיטים מסוג זה- בין אם רכישתו על ידי חלוקה לתשלומים ובין אם זו האפשרות לשכור את התכשיט לאירוע או לערב. היום אין צורך בתכשיטים באלפי דולרים או שקלים כדי להשכירם לעונדים השמחים – אפשר להשכיר כל תכשיט בימינו.

מחירים סמליים – התכשיטים מרשימים
כשאת מעוניינת להרשים בתכשיט מהמם ונוצץ, או כשאתה בטוח שחסר לך אביזר כל שהוא להשלמת המראה ואתה לא בטוח מה, רצוי לפנות לחנות תכשיטים שתציע פתרונות הולמים למצב. אפשר למצוא אותם בתוך קטלוג תכשיטים, ואין צורך אפילו להגיע לחנות בכדי לבחור אחד. התכשיט יכול להגיע על ידי שליח, כלומר אפילו באותו היום.

השכרת תכשיטים לכל אירוע
אפשר לשכורתכשיטים לחתונה, לארוע משפחתי, לכנס מקצועי מרשים, להופעות ועוד. ניתן לשכור תכשיט מכל סוג: טבעות, צמידים, שרשראות ואפילו עגילים! אלו האחרונים עוברים חיטוי בחום ובאלכוהול, ומי שאינה מעוניינת לרכוש עגיל שהיה באוזן אחרת תוכל לרכוש רק אותו כפריט נפרד.

איך לבחור תכשיט מהשכרה?
מי שמעוניינת להרגיש מלכה ליום אחד, יכולה פשוט לפנות לחנות תכשיטי יהלומים, לבחור את המוצר הרצוי, לחתום על חוזה שכירות לשימוש במוצר, לשלם על השכירות וכן להשאיר פיקדון של 100% מערך המוצר כך בדרך כלל. החזר התכשיט לאחר זמן השכירות המוסכם, ובנוסף יתכנו צורות שונות של חוזים ותשלומים שנועדו להקל על התשלום ולבוא לקראת טובת הלקוח. בשלב הזה, רצוי להבין באם ישנם אי אלו סיכונים בהשכרת התכשיט כמו למשל צמיד שאינו מחוזק, אבן רופפת ועוד. 


 

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר