טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעת נישואין מעוצבת לזוג הצעיר

ההבדל בין טבעת נישואין פשוטה לבין טבעת נישואין מעוצבת ניכר לעין ולא רק לה- גם לכיס. יש בשוק התכשיטים בארץ ובעולם כולו טבעות נישואין מעוצבות מכל סוג וחומר. ביהדות ישנן הגבלות לגבי סוג החומר וגם העיצוב של הטבעת, וידוע שמי שהתחתן עם טבעת אחת, יוכל להפוך את הטבעת לאחר טקס הקידושין לאחרת תוך שילוב אבני חן למשל – שתהיה מעוצבת לאחר הגשתה לטיפולו של תכשיטן או צורף.

המסורת היהודית מעצבת את הטבעת
על פי המסורת היהודית, הטבעת אמורה לסמל את הקניין של הכלה מבית אביה, ועליה להיות צנועה, כדי להראות כי הכלה לא נענתה לעניין הנישואין מפאת העושר שמסמלת הטבעת. הטבעת צריכה להיות עגולה – ולא בשום צורה אחרת, כדי לסמל המשכיות, ויש הטוענים כי צורת הטבעת אמורה להיות עגולה מבפנים אך מרובעת מבחוץ, כסמל לכך שבני הזוג שונים אולם משלימים זה את זה. הטבעת לחתונה חייבת להיות קנויה ומשולמת במלואה ביום הנישואין (לא באשראי). 

רכישה לטווח הארוך
ההשקעה הגדולה בטבעת נישואין כדאית על אף שהיהדות טוענת לפשטות הטבעת. מי שרוכש טבעת מחומרים יקרים גרידא, יהנה מזה בהמשך, משום שהיא תוכל לשרוד לאורך השנים בטרנדים המתחלפים באופנה על ידי שינוי צורה בידי מעצבת תכשיטים ולהשמר לדורות הבאים בירושה, כנכס.

בחירת חנות התכשיטים לטבעת נישואין
חנות תכשיטים היא האמצעי להשגת התכשיט הרצוי. כל מי שנכנס לאתר אינטרנט של חנות התכשיטים יכול לעיין בקטלוג הטבעות ולהבין מה הסגנון הכולל. בדרך כלל גם המפרט של הטבעת כתוב: מאילו חומרים היא עשויה ומי עיצב אותה. במידה והיא מוצאת חן – אין מנוס אלא למדוד אותה בחנות כדי להכין אותה על פי המידה הנכונה בוודאות לפני הטקס עצמו.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר