טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

תכשיט חרוזים

אפשר לראות אותם מקשטים את כל אברי הגוף, פרטי הלבוש והחפצים, בכל אירוע אפשרי. חתונות ואירועים משפחתיים, כנסים, מפגשים חברתיים וביום- יום. החרוזים הם התשובה הבורגנית הזולה, הנגישה והוירטואוזית ביותר לצרכי האופנה. ישנן טכניקות רבות כל כך ליצירת מרקמים שונים וצורות של חרוזים, עד כדי כך שאומנים, צורפים, תכשיטנים ואנשי יצירה אימצו את הטכניקות הללו בשביל לייצר תכשיטים מרהיבים בצורתם ובצבעם לכל אירוע. אפשר ליצור מאותם החרוזים טבעות מסוגננות, צמידים, שרשראות, עגילים ועוד חפצים לבלי סוף. 

כל מה שמתחרז עם תכשיט – להיט
החרוזים מאפשרים חופש יצירה ודמיון ביצירת תכשיטים: אפשר ליצור איתם  אפשר ליצור איתם טבעות אירוסין ייחודיות, צמידים לאירועים, מחזיקי מפתחות מעוצבים, מפות שולחן, וילונות, מעטפות ועוד. אמנים מתחומים שונים לומדים את הטכניקות ומשלבים אותם בחפצים שונים. זה בולט ומושך את העין, יכול להתאים לכל צבע ורקע, ואפשר להתאים זאת גם לבגדים איתם מסתובבים ביום- יום. נדמה שחומרי הגלם רק הולכים ומתרבים, ועמם הדגמים והיצירתיות לא רק של מעצבי תכשיטים או של מעצבי טבעות, אלא גם של אלו שעונדים אותם.

לעשות או לקנות?
היופי שבתכשיט חרוזים, זה שניתן למחזר את החומרים בו, בהתאם לרוח התקופה הרווחת כיום. מי שקונה תכשיט חרוזים ומיצה את השימוש בו, יכול לפרק אותו  ולהפוך אותו לתכשיט אחר בעל גוונים או מרקם אחר. לכן, במקום לקנות את החרוזים, אפשר לקנות מיד את התכשיט, ולא לדאוג אם יש כמה עשרות תכשיטים כאלו. זה שול, זה תמיד מתאים ללבוש וזה יפה.

רכישת תכשיט מחרוזים
בכל חנות ישנה נגיעה כלשהי לחרוזים. תכשיטי חרוזים יש באין סוף ובאין ספור דגמים, אולם מי שמעיין בקטלוג תכשיטים באינטרנט, יכול להקל מעל עצמו את הבחירה, לקבל השראה לרכישת בגד בסגנון התכשיט או להיפך וגם לרכוש את התכשיט באינטרנט. אלו תכשיטים שבדרך כלל מתאימים לכל מידה, וזה היתרון שבדבר.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר