טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעת זהב מחיר

אם ישנו פריט שכיף להיראות בו, הרי אלו טבעות זהב. קודם כל, כי יש בכך הפגנה מסוימת של מעמד וגם בגלל היוקרה, העיצוב, הצבע הנוצץ שמושך את העין. זהב הוא חומר שכנראה לעולם לא יאבד את ערכו, עליו מבוססים שווקים ומסחרים שונים, ולכן כדאי להחזיק כל חפץ שהוא עשויה מזהב. כשמדובר בחומר גלם כל כך איכותי ועמיד, ניתן לשבץ עליו גם אבני חן שיקנו לו מראה מהפנט אף יותר – בדרך כלל משבצים יהלומים בטבעות זהב, ולכן לטבעות זהב ויהלום עשויים מצורות עיצוב שונות ובשיבוצים מיוחדים ומשתנים מאחת לשניה.

מחירים של טבעות זהב
ישנם מספר סוגי זהב, על פי אחוז הנוכחות של היסוד בתוך הסגסוגת, וזה נמדד בקראט. ככל שמספר הקראט (K) עולה- כך עולה גם ערך הטבעת, ולא משנה באיזה חלק של העולם מדובר. הרי מובן מאליו, כי גם מחיר טבעות הזהב עולה, כמו- כן ישנן מספר סגסוגות זהב שמקנות לו את הצבעים השונים. מצד שני, עין בלתי מזוינת לא תדע להבדיל בין כמויות הקראט האמיתיות ובין זהב אמיתי לחיקוי – על כן רצוי לקנותו ממקור מהימן.

טבעות זהב עם או ללא שיבוץ
ככל שהזהב יקר יותר, כלומר בעל אחוז גבוה יותר של זהב בסגסוגת, הוא יהיה רך יותר (משום שזהב טהור הוא רך) ולכן יהיה קל יותר להרכיב ולשמר את היהלומים או את אבני החן עליו לאורך זמן. מחיר הטבעת יעלה ככל שימצאו יותר יהלומים משובצים – גם משום חומר הגלם היקר וגם משום העבודה הרבה שהושקעה בתהליך.

איך לעשות השוואת מחירים לטבעות זהב?
ישנם אתרים רבים באינטרנט שמוכרים תכשיטי זהב דרך הרשת, אולם יש לוודא כי מדובר במקור נאמן. לאחר מכן, יש לוודא כי מדובר באותו המוצר – או בנתונים דומים לפחות, משום שכל טבעת היא ייחודית בפני עצמה (כמו טבעות נישואין למשל).

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר