טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

מה אומרים עליך התכשיטים שלך?

מראהו של אדם יכול להעיד במופגן או בלאט לגבי אופיו של אדם, שאיפותיו, השקפת עולמו, הזרם אליו הוא משתייך ועוד. חלק מהופעתו כולל גם את התכשיטים כמובן. לחלק גדול מאיתנו קיימים תכשיטים בקופסה שמשמשים לאירועים מיוחדים: טבעת או שתיים לאירועים מיוחדים (חבל להרוס טבעות יהלום מדהימות למשל כשיוצאים לעבודה ביום – יום, לעתים מוציאים את הטבעת מן האצבע לשם הנוחות ואז יש גם סכנה לשכוח אותה באיזה שהוא מקום), טבעת או שתיים ליום – יום, שרשרת וזוג עגילים. תכשיטים הם פריטים שמועדים להחלפה מדי יום ולפי מצב רוח ואירוע.

אז מה אומרים התכשיטים?
ישנם סגנונות מסוימים של תכשיטים המיוחסים לאופי מסוים או לתיאור של דמות; לגנגסטרים או לאנשים בעלי כסף יש שן מזהב (גם זה נחשב לתכשיט), יש גורמטים כבדים, נשים ואפילו גברים שהם בעלי ממון מראים זאת באמצעות טבעות מרשימות עם יהלומים או עגילי פנינים או יהלום, שרשרת פנינים עושה את הרושם של אדם שמרן ומבוגר מעט.

מה אומרים לגבי תכשיטים קטנים?
נשים שהולכות עם טבעות אירוסין מיוחדות ועם זאת עדינות וקטנות, נוטים לייחס להן אופי שאינו צעקני ובולט, ומשדרת במקביל סולידיות, עדינות, שקט נפשי. במקרה הזה כנראה שאין רצון להחצין מדי את ההופעה החיצונית, אולם עדיין מה שבנמצא מספיק מכובד כדי להרשים בנוכחותו.

מה אומרים לגבי תכשיטים מתואמים?
כשאישה למשל עונדת סט תכשיטים כמו למשל תכשיטים מזהב בצורה שבלונית, מפנינים, יהלומים או כסף למשל, היא בוודאי תתאים זאת גם לבגד, לסיכה שעליו אם יש, ואפילו לנעליים ולחגורה. אנחנו יודעים במקרה הזה שמדובר בבחורה יסודית, פדנטית וקפדנית, שדבר לא חומק מעיניה. לכן, אם זו הבחורה בדייט שלכם, כדאי שגם אתם תהיו ערים למה שאומרים עליה התכשיטים. הם עושים לכם את חצי הדרך להבין מי זו העומדת מולכם.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר