טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

בדרך לקנות טבעות נישואין

מי שהולך בדרך לחופה, לעולם לא עושה זאת ללא המצרך החשוב והסמלי ביותר, הטבעת. בחתונה ההלכתית, שווי הטבעת שמקיימת את מצוות הקידושין צריך להיות לפחות פרוטה – כלומר בעלת הערך הכספי המינימלי על פי המשפט. בימינו אנו, שווי פרוטה אינו פחות מ- 12 אגורות השקל החדש, אולם אנשים משקיעים בטבעות נישואין ממון רב, הרבה מעבר לנדרש באופן מינימלי. טבעת נישואין – יש לה ערך רב – לא רק בגזרת היהדות, אלא גם בכל דת ודת, משום שהסצנה שבה החתן מקדש את הכלה בטבעת מסמלת את אקט הקניין או השותפות לצד דרישות נוספות.

טבעת חצי נישואין
טבעת חצי נישואין היא למעשה הטבעת שנענדת בסמוך לטבעת האירוסין, והיא המשלימה אותה – גם מבחינתה הצורה. טבעת חצי נישואין שמשולבת במראה לצד טבעת האירוסין מעשירה את ההופעה – וניתנת בנוסף לטבעת נישואין, במעמד אחר, היות ולטבעת הנישואין יש דרישות מיוחדות על פי ההלכה לפחות שמגבילות את אפשרויות הבחירה.

הפשטות שבטבעת – היופי שלה
למרות שישנן דרישות מיוחדות לטבעות נישואין – כמו למשל הדרישה שתהיה חפה מעיטורים שונים, שתהא עגולה בתוכה ומרובעת מברה, היא אמורה להיות חלקה – ואין שום חריטות עליה – אף לא תאריך או שמות, עשויה זהב או כסף אולם איננה מצופה, אמורה להיות חפה מאבנים טובות ולהיות קנויה במזומן, או שהחתן השלים את התשלום עליה במעמד החתונה. לעומת זאת, יש לברר מה הנוהל לגבי טבעת נישואין לגבר, אשר אין הנחיה הלכתית כי הכלה תענוד לידו את הטבעת גם.

הסמל המעגל של טבעת נישואין
כידוע, מעגליות מסמלת את מחזור החיים, וכך גם אצל זוגות שמתחתנים – ביהדות מייחסים לכך חשיבות רבה: בניין בית נוסף בקהילה היהודית וסגולה להמשכיות ולהעמדת הצאצאים. משום שהטבעת אמורה להיענד לאורך כל החיים, רצויה להשקיע בתוארה.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר