טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

איך לבחור צמיד?

צמיד הוא תכשיט הנותן ערך מוסף ומשלים סט תכשיטים, לרוב לא ניתן לראות נשים העונדות צמיד ללא עגיל או שרשרת תואמות ולכן בחירת הצמיד היא לרוב לפי התכשיטים הקיימים ולא כתכשיט העומד בפני עצמו. במאמר זה ננסה לשנות את דעתכם ולהראות כיצד צמיד נכון משנה את כל המראה ויוצר סטייל עשיר ויוקרתי.

סוגי צמידים
באופנת ה
תכשיטים קיימים שני סוגים עיקריים של צמידים כאשר הראשון הוא צמידים עדינים ודקים ואילו השני הוא הצמידים הגדולים והמעוצבים. הצמידים העדינים הם צמידי טניס וצמידי זהב קלאסיים אשר נותנים מראה עשיר אך רגוע. הסוג השני והפופולארי על מעצבי תכשיטים הם הצמידים המעוצבים בהם ניתן לראות את החותם האישי של המעצב, צמידים אלו הם גדולים, משובצים באבני חן צבעוניות ונותנים לעונדת מראה פראי וסקסי.

איזה צמיד לקנות?
בקניית
צמיד יש להגדיר תחילה לאיזה צורך נקנה הצמיד, האם זהו צמיד שנועד להיות ענוד ביום יום או שנקנה לצורך אירוע מסוים? צמידים ליום יום הינם פשוטים ועדינים יותר ואילו באירועים ניתן לקנות צמיד מרשים וגדול שייתן את הדגש ואת הסטייל לתלבושת כולה. אם הינכם קונים צמיד למישהי נסו לקלוע לטעמה ולא לקנות צמיד שיהיה גדול מדי על זרועה או להפך עדין מדי לאופייה הבולט.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר