טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות נישואין מעוצבות

טבעת הנישואין היא הטבעת היחידה שאינה יורדת מהאצבע שלנו, היא מלווה אותנו לא משנה איזה בגד נלבש או לאיזה אירוע נלך, היא נצחית והיא שם בכדי להישאר ולכן כדאי לדאוג לכך שהטבעת תהיה מיוחדת ויפה וכזו שלא נרצה להוריד לעולם. טבעת נישואין היא טבעת בעייתית מהבחינה שעליה להיות כשרה ולכן לא ניתן לענוד כל טבעת אלא רק טבעות המאושרות לקידושין.

גם כשרה גם יפה
טבעת נישואין כשרה לא חייבת להיות פשוטה ואין צורך להתפשר על ייחודה או יופיה. כיום מעצבי תכשיטים רבים פונים לסוגיה זו ומחפשים פתרונות יצירתיים לאלו הרוצות טבעת מיוחדת שכולם יתפעלו ממנה. כל מעצב מציע בקולקציה שלו טבעות שהן גם מאושרות על ידי הרבנות אך גם יש בהן את החותם האישי של המעצב כך שאין צורך להתפשר וניתן לרכוש טבעת שתהיה גם כשרה וגם יפה.

מהן טבעות נישואין מעוצבות?
טבעות נישואין חייבות להיות חלקות מבפנים ועשויות ממתכת אחת ולכן כאשר רוצים ליצור עיצוב בטבעת ניתן לעשות זאת על ידי חריטות, מרקם או הלבשה על הטבעת. טבעות הנישואין יכולות להיות חרוטות בעיצוב פרחים, לבבות או כאותיות קבלה. ניתן לעשות על גבי הטבעת מרקם נוסף של אותה מתכת כך שתהיה חצי חלקה וחצי מחוספסת וטרנד נוסף הוא הלבשת מעיין חישוק סביב הטבעת אשר מקנה גם הוא ייחוד ועיצוב לטבעת. 

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר