טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעות הנישואין

מקובל לחשוב כי היום המאושר בחייה של כל אישה הוא יום חתונתה. טבעת הנישואין מסמלת את הברית אותה כורתים בני הזוג ביום מיוחד זה. על כן, בחירת הטבעות הינו צד חשוב וגורלי עבור הזוג שעתיד להינשא. אנחנו מעניקים לבני הזוג אפשרות להיות מעורבים באופן אקטיבי בעיצוב טבעות הנישואין שלהם.

קריטריונים לעיצוב הטבעות
בניגוד למה שנחשב לנורמה בעבר, כשהחתן נהג להפתיע את בחירת ליבו בטבעת אותה בחר עם חמתו לעתיד או החברה הכי טובה של הכלה, היום יותר ויותר זוגות מעדיפים לבחור את טבעות הנישואין שלהם ביחד. טעם וסגנון אישי של החתן והכלה ותקציב העומד לרשות בני הזוג הינם הקריטריונים העיקריים אותם צריך לקחת בחשבון בתהליך עיצוב הטבעות.

טעם וסגנון אישי
בכדי שהעיצוב יבטא את הסטייל האינדיוידואלי של כל אחד מבני הזוג חשוב לשים לב לחומרים המתאימים. בחירה בכסף, זהב, או שילוב של שתי המתכות, שיבוץ אבני חן, גודל וצורה הם אלו שמכתיבים את המראה הסופי ואופי של טבעות הנישואין. השאיפה היא שכל אחת מהטבעות תסמל את האדם שעתיד לענוד אותה וששתי הטבעות יחד יסמלו את הברית המיוחדת של הזוג.

התאמת התקציב
מאחר ובני הזוג הם אלה שלוקחים חלק פעיל בבחירת העיצוב של הטבעות, באפשרותם לבחור את העיצוב שמתאים גם לתקציב העומד לרשותם. במילים אחרות, בפני החתן והכלה עומדת אפשרות נדירה לשלב בין העיצוב האישי לבין סכום הכסף אותו מוכנים להשקיע. גודל הטבעת, סוג, כמות ואופן הליטוש של האבנים היקרות ועבודה שמשקיע הצורף בהכנת הטבעת הינם הקריטריונים שמשפיעים על מחירו הסופי של התכשיט. רק אצלנו תוכלו לבטא בטבעות הנישואין שלכם את מי שאתם באמת!

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר