טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעת נישואין לגבר

בכל הקשור לטבעת נישואין לגבר הדעות חלוקות וניתן לומר כי לא קיימת תמימות דעים כלל. גברים רבים מאפסנים את טבעת הנישואין שלהם עמוק בכספת, ישנם זוגות שמראש מוותרים על קניה של טבעת נישואין גם לגבר וישנם שעונדים את טבעת הנישואים שלהם בגאון וללא דעה קדומה. אך ללא כל ספק בשנים האחרונות הגבר הישראלי יותר ויותר מאפשר לעצמו לענוד טבעת נישואין ללא כל בעיה ואף להתגאות בה.

סוגי טבעות נישואין לגבר
טבעת נישואין לגבר על פי ההלכה היהודית צריכה להיות חלקה ונקיה משיבוצי יהלומים או אבנים יקרות, אך למרות מגבלה זו, מעצבי תכשיטים רבים מעצבים שלל סוגים של טבעות נישואין גבריות בצבעים וריקועים שונים אשר מאפשרים לגבר לבחור את טבעת הנישואין שלו בהתאם להעדפותיו, שכן טבעת זו הינה טבעת אשר הוא עתיד לענוד למשך כל שנותיו.

טבעת נישואין לגבר- אביזר אופנתי של ממש
עליית המודעות של גברים רבים באשר למראם החיצוני, נראת לעין גם בכל הקשור לתכשיטים גבריים כגון צמידים מיוחדים לגבר, עגילים צמודי אוזן ואחת כמה וכמה על טבעת הנישואין הגברית. ועל כן ברורה הסיבה לביקוש העולה וגובר בטבעות מעוצבות ומיוחדות על אף מגבלת הכשרות של טבעת הנישואין בקרב גברים רבים בישראל. 

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר