טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טבעת אירוסין מחירים

רגע הצעת הנישואין הינו מהמרגשים ביותר במהלך החיים. זהו רגע המתוכנן בקפידה חודשים קודם לכם ושיאו הינו כמובן שליפת הטבעת. רכישתה של טבעת אירוסין הינה הליך לא פשוט כלל, הן מכיוון שזו מתבצעת ללא ידיעתה של המיועדת לענדה, כך שבחירתה והתאמתה לכלה המיועדת נתונה בידי החתן בלבד, והן לאור העובדה שמדובר ברכישה יקרה הדורשת השקעה כספית לא מעטה.

טבעת אירוסין- אז צריך למשכן את הבית?
ובכן, בניגוד לחששותיהם של רבים המבקשים להציע נישואין לבחירות ליבן, קיים מגוון כמעט אין סופי של טבעות נישואין ואירוסין בטווחי מחירים שונים. עלות הטבעת נשענת בעיקרה על המותג שאליו היא משתייכת, אופן עיצובה וכמובן איכות היהלום הנוצץ או מספר היהלומים אשר מעטרים אותה. בהקשר זה, חשוב לציין כי איכותו של יהלום נקבעת על פי ארבעה פרמטרים עיקריים שהינם צבעו, ניקיונו, איכות ליטושו ומשקלו בקראטים. כך, ניתן להסיק כי היהלום הגדול ביותר אינו בהכרח היקר ביותר.

כיצד יש להבטיח רכישה משתלמת של טבעת אירוסין?
בכדי להבטיח רכישה משתלמת של טבעת אירוסין מומלץ לבצע תעדוף המגדיר את חשיבות סגנון עיצובה, החברה המייצרת ואת הפרמטרים השונים הקובעים את ערכו של היהלום. מעבר למחיר המבוקש מומלץ מאוד להבטיח את התאמתה של הטבעת לעונדת אותה, תוך התחשבות בטעמה האישי, העיצוב המחמיא לה ואופייה. יצוין, כי ניתן להיעזר בחברה או קרובה של הכלה המיועדת לשם כך. הקפדה על כללים אלה יעניקו עבור המאורסת הטרייה טבעת מושלמת- ומשתלמת.

 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר