טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

זהב טהור

זהב הינו יסוד כימי יחסית נדיר, אינו נוטה להקשר כימית ליסודות אחרים המצויים בטבע, ולכן ניתן למצוא אותו בטבע בצורתו הטהורה. זהב נמדד בקראט, וקראט הוא אחוז הזהב הטהור בתוך סגסוגת המתכת. השינוי בין אחוזי הזהב הטהור לא רק משנים את ערך הקראט, אלא גם את צבעו של הזהב על פי מרכיבי הסגסוגת שלו, וכן את מידת רכותו (ככל שזהב טהור יותר הוא גם רך יותר ונוח לעיצוב, כמו גם בית לאבני חן משובצות בו. ערך הקראט הגבוה ביותר הוא 24 (K24) שהוא מסמל 100% זהב טהור, K18 שמסמל 75% זהב טהור והשאר מתכות אחרות, K12 זה אומר 50% זהב טהור  וכן הלאה.

הפקת זהב
עד ליום כתיבת שורות אלו, כמות הזהב שהופק אינו מספיק אלא לבניית בית אחד גדול. רוב הזהב מוחזק בידי ממשלות שונות, כשממשלת ארצות הברית מחזיקה כ – 40% ממנו. בימי קדם אסיה הקטנה (תורכיה), מצרים והודו היו המקורות העיקריים לזהב, ומקורות לבזיזות רבות במיוחד על ידי הרומאים. משום התאווה לזהב הכימאים ניסו להמציא את תורת האלכימיה בכדי לייצר זהב ממתכות אחרות- הם אמנם לא הצליחו אולם תרמו בכך להתפתחותו של מדע הכימיה.

זהב טהור מקור לתכשיטים רבים
מאז ימים ימימה הזהב הטהור היה למרכיב חשוב בתכשיטים. אנו יודעים זאת משום ממצאים ששרדו מתקופות קדומות ותכשיטי הזהב אשר היו לסמל יוקרה וייחודיות הועברו בירושה. לזהב טהור הינו המתכת היחידה שאינו מגיב עם הכימיקלים של הגוף האנושי (היעדר תגובה עם אויר ועם מים גם) ועל- כן הוא יכול היה להישמר כל- כך טוב לאורך שנים. זהב טהור הוא הזהב הרך ביותר- מצד אחד נוח לעיצוב ומצד שני העדין ביותר שיש לשמור עליהם. את הזהב ניתן לרדד לרצועות דקות יחסית למתכות אחרות ולכן כשמדובר בזהב טהור מדובר במתכת אשר משתמשים בה באופנים שונים לעיצוב תכשיטים.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר