טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

שרשרת שם אישי

שרשראות נהוג לענוד על הצוואר, אבל לא רק. שרשרת יכולה להיענד על פרק כף היד, הרגל או לקשט פריטי לבוד ואופנה שלנו כמו למשל תיקים. סגנון השם על השרשרת החל כבר בשנות השמונים. כבר מאז ניתן היה למצוא את השרשראות הללו בסדרות טלוויזיה – ואף היום קארי ברדשואו, מזמן לא "טינאייג'רית" שמשתמשת בשרשרת זו בעצמה. יש מי שהולך רק עם האות הראשית (בסגנון השב"כ) הנענדת על השרשרת, ויש מי שמזמין שרשראות בכיתוב אישי, כלומר שכתובה על התליון שם, מילה מייצגת (כמו למשל "אהבה") או כל דבר שנבחר שמעוצב בצורת תליון יהלום מדומה או על גבי מתכת חלקה.

מתאים בתור מתנה!
תוכלו להפסיק להתלבט, ותוכלו להפתיע בקניית מתנה תכשיט מהודר מהסוג הזה. עשו הפרדה בין השרשרת לתליון וכך ניתן להגיע לתקציב מבוקר. לפעמים השרשרת שעשויה מזהב אמיתי או מכסף יקר יחסית עלולים לייקר את מחיר המתנה הכללית, ואתם תוכלו לשלב את התליון בדרך יצירתית משלכם. היום ישנם רעיונות נוספים כמו טבעת עם כיתוב של שם אישי או צורות מיוחדות – כמו לב או אליפסה למשל שיכולים להתאים לצמיד תואם עם כיתוב אישי. יש מי שאוהב כיתוב של ראשי תיבות (וכאן ניתן להכניס ראשי תיבות של שמות אוהבים או בני משפחה אהובים).

תכשיטנות ועיצוב מחדש
גם אם יש לכם תליון שאתם אוהבים ובו השם, תוכלו להוסיף אליו אבני חן שיש להן סגולות מיוחדות. לצורך כך, יש להתייעץ עם מעצבת תכשיטים, כדי להבין אם אפשר לבצע זאת באמצעות החומרים הנתונים או תוספת חומר. אפילו אם אתם מעוניינים לענוד טבעת נישואין או דמוית טבעת נישואין שיש עליה חריטת שם אהובתכם, ניתן לבקש זאת בחנויות העיצוב וכן אצל מעצבי תכשיטים נבחרים.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר