טבעות אירוסין, טבעות נישואין, תכשיטים

טבעות אירוסין ישירות מהבורסה, עד 60% יותר זול מהחנויות!!!

דף הביתאודותמאמריםמועדון לקוחותגלריהצור קשר

טבעות אירוסין
צמידים
עגילים
שרשראות
מבצעים
     

טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
נושא:

תליונים
טבעות מעוצבות
טבעות נישואין

מועדות לקוחות MYRINGS לטבעות אירוסין
טבעות אירוסין
 

טיפול ושמירה על תכשיטי כסף וזה

תכשיטי יוקרה לנשים ולגברים היו מאז ומתמיד באופנה, היות מדובר על פריטים אשר לעולם לא יאבדו מערכם – ההיפך הוא הנכון, וניתן לשמור את התכשיט ממש כמו נכס. כדי להבטיח את שמירתו של התכשיט, יש להקפיד על כמה כללי טיפול ושמירה, כלומר – להכיר את חומרי הגלם של התכשיטים השונים ולטפח אתם בהתאם. יש לקחת בחשבון כמובן את העובדה, שתכשיטים על פי רוב אינם עשויים בחומר גלם שהינו טהור 100%, ועל כן טיפוח התכשיט היקר חשוב אף יותר, היות שככל שתכשיט הינו בעל ריכוז חומר גדול יותר – כך קל יותר לשלוט על תחזוקתו ולשמור עליו.

איך לשמור על תכשיטים יוקרתיים?
מי שיש בבעלותו תכשיטי זהב טהור, בוודאי מרגיש על גופו, כי הזהב אינו נוטה להגיב עם חומרי הגוף. הבעיה מתעוררת כשהזהב בא במגע עם מוצרי איפור ובישום. בזמן מריחת חומרי קוסמטיקה ובישום, הימנעו מלענוד את התכשיטים על המקום המטופל; הזהב רגיש לכלור שגורם לו להיחלש ולהישבר, על כן רצוי להורידו בכניסה לטבילה בבריכה. זהב עלול להישרט באם הוא מתחכך עם תכשיטים אחרים. על- כן, רצוי לשמור עליו בנפרד – שקיות בד קטנות הן פתרון שימושי. ישנו סט תכשירים לניקוי עשויים לעזור לשמור על הברק של התכשיט, ויופיו יישאר לאורך זמן רב יותר.

גם על תכשיטי כסף ניתן לשמור
לתכשיטי כסף ישנה נטייה טבעית להשחיר, משום שהם באים במגע עם סביבה חומצית. לא ניתן למנוע לחלוטין את השחרתם של תכשיטי כסף, אולם ניתן לקחת את התכשיט לטיפול תקופתי אצל מעצב תכשיטים. תכשיטי כסף נהוג לנקות במשחת שיניים. מים עוזרים לתכשיט הכסף לשמור על הברק שלו בניגוד לזהב, ועל- כן ניתן לשחות עם התכשיט. מאידך, יש לשמור אותו במקום יבש ונטול לחו, ממש כמו הזהב.
 
טבעות אירוסין, טבעת אירוסין


טבעות אירוסין יוקרתית טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט טבעות משובצות יהלומים טבעות אירוסין קלאסי ייחודי טבעת אירוסין זהב לבן טבעות זוכות פרסים טבעות זהב לבן לאירוסין טבעות לנשים צעירות טבעות אירוסין חושנית טסעת אירוסין סוליטר זהב טבעות אירוסין משובצות יהלומים סוליטר קלאסי טבעות מלכותיות טבעות אירוסין רחבות טבעות אירוסין טוויסט פרחים טבעות אירוסין טוויסט זהב טבעות אירוסין אומנותית חדשנית טבעות אירוסין מדונה טבעות אירוסין מעוצבות מודרני טבעות אירוסים מלכותיות קלאסיות טבעות אירוסין זהב לבן מוקפד אירוסין סוליטר שיניים טבעות אירוסים עדינה טבעות אירוסין סטייל אנגלינה טבעות אירוסין דגם ריטה פרינסס טבעת אירוסין יהלום גדול טבעות אירוסין ענבר טבעות אירוסין סוליטר שני טבעות אירוסין עיצוב מרינה טבעות אירוסין אהובות טבעות אירוסין קסם הטוויסט טבעות אירוסין מאי טבעות היהלום טבעות אירוסין קלאסי נקי טבעת אירוסין יהלומי איכות טבעת אירוסין 70 יהלומים טבעת יוקרה טבעת אירוסין שירי טבעת אירוסין זהב לבן קלאסי טבעת יהלום גרייס טבעת יהלומים פריס הנסיכה הלבנה טבעת יהלום ייחודית טבעת אירוסין סלין טבעת נישואין הלן טבעת נישואין שארלוט טבעת נישואין מדלן טבעת נישואין גייד תליון יהלום מרשים תליון עניבה תליון יהלומים מיוחד- עלה תליון basket קלאסי עגילים קלאסיים עגילים - תמיד באופנה עגילים יוקרתיים עגילים מחמיאים במיוחד תליון קלאסי משובץ תליון מעונב תליון לאירועים תליון יסמין טבעת אליזבט טבעת מוניקה טבעת אשלי תליון יהלום בשיבוץ קלאסי טבעת קייסי עגילי יהלום בשיבוץ סוליטר טבעת קימברלי טבעת קריסטין טבעת קלי 
גלול תצוגת קולקצייה שמאלה

כל הזכויות שמורות לאתר MyRings - חנות התכשיטים שלך ברשת. ברוכים הבאים לחנות התכשיטים וטבעות האירוסין והנישואין MyRings - כל התכשיטים אצלנו בחנות מיוצרים תוך הקפדה על איכות התכשיט ועל עיצובו הייחודי והמקורי. תוכלו לגלוש באתר ולצפות בגלריית התכשיטים שלנו. בין היתר תמצאו באתר תכשיטים כגון: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות יהלום ועוד. בנוסף נשמח לארח אתכם בספריית המאמרים שלנו ולקבל מידע מעמיק יותר על עולם התכשיטים, כך תוכל לרכוש טבעות אירוסין או טבעות יהלומים לאשתך

מפת אתר | צור קשר